SMC VALVES MXS20L-50AS Guide Cylinder, 20 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
| Cylinder Inner Diameter | 6 |
| Max. Load | 0.6 Kg |
| Table Size Length L (mm) | 52 mm |
| Table Size Width | 32 mm |