SMC VALVES MXS20-30AS Guided Cylinder, 20 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- BROWNING 1020882 3MVP85C107Q V-Belt Sheave, Multiple, Variable Pitch, Bushed Bore, 3 Groove, Cast Iron, 11.06 in OD, 1 to 2-5/8 in Bore Dia, 11.1 to 8.9 in Pitch Dia
- TRIDON 300110575 Hose Clamp Minimum Diameter 5-3/4 Sae 156
- OSG 82103221 Corner Radius End Mill, 4 Flutes, 1/2 Inch Milling Dia., 5/8 Inch Length Of Cut
- RULAND MANUFACTURING MOCT33-14-A 14mm Oldham Coupling Hub, Aluminum, Clamp Style, 33.3mm OD, 15.0mm Lg.
- APPROVED VENDOR 12G404 Analog Panel Meter Ac Voltage 0-150 Ac V
Explore More
- KEYSHAFT
- File Cleaners
- Nut Assortments
- Collar Bearings
- Motorised Dampers
- Rivet Nuts
- ANSELL 37-185 Alphatec Solvex Elbow Length Chemical Gloves
- NEWSTRIPE Airless Striping Machines
- GLOBE SCIENTIFIC Label Rolls, Cryo, 9.5 mm Dots
- SHURTAPE Carton Sealing Tape
- WESTWARD Transformers
- GARLOCK SAFETY SYSTEMS Guardrails for Fall Prevention
- AMERICAN TORCH TIP Oxweld Cutting Tips, O-FH Style
- WEG 2 Pole Cast Iron Fans
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.