SMC VALVES MXS16-100AS Guided Cylinder, 16 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- APPROVED VENDOR 3LW93 Adapter Male 1 Inch 316 Stainless Steel
- DESTACO OSMK-012 Sensor Mounting Kit
- KERN AND SOHN KDE-T LCD Display, 100 To 240V, 225 x 110 x 45mm Housing, 5 To 35 Deg. C Ambient Temp.