SMC VALVES MXS12-40AS Guided Cylinder, 12 mm Size, Double Acting Auto Switcher | AL9LVE
SMC VALVES MXS12-40AS Guided Cylinder, 12 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Item: AL9LVEModel: MXS12-40AS
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cylinder
Cylinder Inner Diameter 12
Max. Load 2 Kg
Table Size Height H (mm) 32 mm
Table Size Length L 103 mm