SMC VALVES MXQ6-20CS Guided Cylinder, 6 mm Size, Double Acting Auto Switcher | AM4DYV
SMC VALVES MXQ6-20CS Guided Cylinder, 6 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Item: AM4DYVModel: MXQ6-20CS
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cylinder
Cylinder Inner Diameter 6
Max. Load 0.6 Kg
Table Size Height H (mm) 20 mm
Table Size Length L (mm) 90 mm
Table Size Width 27 mm