SMC VALVES MXP12-25C Guided Cylinder, 12 mm Size, Double Acting Auto Switcher | AM9XUT
SMC VALVES MXP12-25C Guided Cylinder, 12 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Item: AM9XUTModel: MXP12-25C
7 In Stock
Ships within 2 days via
Product Specifications:
Item Cylinder
Cylinder Inner Diameter 16
Max. Load 3 Kg
Table Size Height H (mm) 32 mm
Table Size Length L (mm) 56 mm
Table Size Width 46 mm