SMC VALVES ML2B25-700-Y7BWL Cylinder, 25 mm Size | AN8ZEQ
SMC VALVES ML2B25-700-Y7BWL Cylinder, 25 mm Size
Item: AN8ZEQModel: ML2B25-700-Y7BWL
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cylinder
Cylinder Inner Diameter 25
Lead Wire Connector 3
Max. Load 20.4 Kg
Operating Pressure 0.1 MPa to 0.8 MPa
Stroke 500 mm
Table Size Height H (mm) 73 mm
Table Size Length L 138 mm
Table Size Width 46 mm