SMC VALVES MK2TB50TN-20R Cylinder, 50 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- KIPP K0005.1511105X20 Cam Handle Internal Threads 3-1/8 Inch x 21.5mm
- PASS AND SEYMOUR 8201-GRY Single Receptacle Hospital Grade, Heavy Duty, 15A, 125V, Gray
- REGAL 008002AS43 Hand Tap, #0-80 Size, H1 Limit, 2 Flutes, Bottom With Steam Oxide
Explore More
- KEYSHAFT
- Shakers and Rotators
- Bedpan Washers
- Exterior Wood Stains and Sealers
- Fluorescent Lighting Battery Backup Systems
- Lifting Slings for Tea Cup Pipe Lifters
- RUD CHAIN LRBS Lashing Load Rings
- TEMPCO Bayonet Adaptors
- ANVIL C210 Series Loop Clutches
- WILTON TOOLS C-Clamp, Drop Forged Steel
- PASS AND SEYMOUR Weatherproof Outdoor Lamp Holders
- EATON CH Type Meter Breakers
- STORM INTERFACE Access Control Keypads
- VESTIL LL Series Dock Loading Lights
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.