SMC VALVES MHZ2-10C2 Gripper, 10 mm Size, Single Acting Auto Switcher
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Gripper |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 10.16 |
| Ship length (cm) | 17.78 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Explore Products
- 80/20 2604-48X96 3/16 Inch White Acrylic 48 x 96 Inch Overall
- TB WOODS 322L050 Timing Belt Sprocket, Neoprene, 0.5 inch Belt Width, 0.375 inch Pitch
- CLEVELAND C89334 Spiral Flute Tap, M3X0.5 Thread Size, 19 mm Thread Length, 56 mm Length, Right Hand
- PBC LINEAR LSRA20-012.000-SL
- STEARNS BRAKES 108706103003 Brake-Vert Asplnlock Wire
Explore More
- KEYSHAFT
- Direct Drive Double Inlet Fwd Curve Blowers w/Dr Pkg
- Gas Masks
- Non-Illuminated Push Buttons with Contact Blocks
- Triangle Sanding Paper
- Mortar and Pestle Sets
- NORTH BY HONEYWELL PVC Foam Dipped Gloves
- VIEGA PROPRESS 90 Degree Elbow, Press X FNPT
- LUMAPRO Landscape Lights, Bullet Floodlight
- JOHN GUEST Stem Adapters, BSPT Thread, Acetal Gray
- TITAN HD Dual Motor Run Capacitor
- WRIGHT PRODUCTS Rotary Latches
- BAILEIGH INDUSTRIAL Angles
- MORSE CUTTING TOOLS 424 Series Reduced Shank Silver & Deming Drills, High Speed Steel
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.