SMC VALVES MHW2-50TND Gripper, 50 mm Size, Double Acting Auto Switcher, Angular
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Gripper |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 10.16 |
| Ship length (cm) | 17.78 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Explore Products
- BROWNING H8015X 1 1/8 1883974 Finished Bore Single Sprocket, 80 Chain, Hardened Teeth, 5.31 in OD, 1-1/8 in Bore Dia, 4.81 in Pitch Dia, 3.828 in Hub Dia