SMC VALVES MHSL3-25D Gripper
Item: AL9XHCModel: MHSL3-25D
7 In Stock
Ships within 2 days via
Product Specifications:
Item Gripper
Closed Dimension L2 10 mm
Cylinder Internal Dia. 25 mm
Lead Wire Length 1m
No. Of Fingers 3
Open Dimension L1 16 mm