SMC VALVES MHSH3-40D Gripper | AM4BYN
SMC VALVES MHSH3-40D Gripper
Item: AM4BYNModel: MHSH3-40D
7 In Stock
Ships within 2 days via
Product Specifications:
Item Gripper
Closed Dimension L2 15 mm
Cylinder Internal Dia. 40 mm
Lead Wire Length 1m
No. Of Fingers 3
Open Dimension L1 19 mm