SMC VALVES MHSH3-25D Gripper | AL9ZDY
SMC VALVES MHSH3-25D Gripper
Item: AL9ZDYModel: MHSH3-25D
7 In Stock
Ships within 2 days via
Product Specifications:
Item Gripper
Closed Dimension L2 9.5 mm
Cylinder Internal Dia. 25 mm
Lead Wire Length 0.5m
No. Of Fingers 3
Open Dimension L1 12.5 mm