SMC VALVES MHK2-16D-M9BWVSDPC Gripper, 16 mm Size | AN8EAR
SMC VALVES MHK2-16D-M9BWVSDPC Gripper, 16 mm Size
Item: AN8EARModel: MHK2-16D-M9BWVSDPC
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Gripper
Closed Dimension L2 14.6 mm
Cylinder Internal Dia. 16 mm
No. Of Fingers 2
Open Dimension L1 20.6 mm