SMC VALVES MGPM25-40Z Compact Cylinder, 25 mm Size, Slide Bearing | AN6CAP
SMC VALVES MGPM25-40Z Compact Cylinder, 25 mm Size, Slide Bearing
Item: AN6CAPModel: MGPM25-40Z
7 In Stock
Ships within 2 days via
Product Specifications:
Item Compact Cylinder
Operating Pressure Range 0.1 MPa to 1 MPa
Overall Width 93 mm