SMC VALVES MGGMB50-650 Guided Cylinder, 50 mm Size, Slide Bearing
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- BOSTON GEAR F00969
- SIEMENS B260HH Thermal Magnetic Circuit Breaker, 2P, 60A, 65kAIC@240VAC
- BOSTON GEAR XL524-10
- JAMCO TO248N200GP Steel Wagon Transporter with Wood Deck
- TSUBAKI H40B19FL Finished Bore Sprocket, 19 Teeth, 3/4 Inch Bore
- SPEARS VALVES 839-052C Reducer Bushing, MPT x FPT Schedule 80, 3/8 x 1/4 Size, CPVC
Explore More
- KEYSHAFT
- Concrete Edgers and Groovers
- Agricultural and Garden Forks
- Door Lever Locksets
- Pneumatic Limit Valves
- Food Station Accessories
- MEMPHIS GLOVE Luminator Leather Drivers High Visibility Work Gloves
- DESTACO 371-R Series Pull Action Latch Clamps
- GLOBE SCIENTIFIC Wash Bottles, Wide Mouth, Vented
- OK INDUSTRIES Kynar Wire Wrapping Wire Rolls
- WRIGHT TOOL 1/2 Inch Drive 6 Point Standard Impact Socket Sets
- APPLETON ELECTRIC Explosionproof Hid Fixture Ballast Bodies
- SPEC Metric Compression Springs, Stainless Steel, 4.5 mm Outside Dia.
- ZSI-FOSTER FJT Series Straight Thru Sockets, 3/8 Inch
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.