SMC VALVES MGGMB25-400 Guided Cylinder, 25 mm Size, Slide Bearing
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
| Max. Operating Pressure | 1 MPa |
| Min. Operating Pressure | 0.15 MPa |
| Operating Pressure Range | 0.15 MPa to 1 MPa |
| Pull Force At 100 Psi | 288N |
| Push Force At 100 Psi | 344N |
| Stroke | 400 mm |