SMC VALVES MGGHMB32-50 Guide Cylinder, 32 mm Size, Slide Bearing | AN7XRJ
SMC VALVES MGGHMB32-50 Guide Cylinder, 32 mm Size, Slide Bearing
Item: AN7XRJModel: MGGHMB32-50
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cylinder
Cylinder (tube) Inner Diameter (?) 63
Operating Pressure 0.18 MPa to 1 MPa