SMC VALVES MDUB25-25DZ Compact Cylinder, 25 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Compact Cylinder |
| Cylinder (tube) Inner Diameter (?) | 25 |
| Lead Wire Length (m) | 3m |
| Operating Pressure | 0.05 MPa to 0.7 MPa |