SMC VALVES MBF32-550 Tie Rod Cylinder, 32 mm Size, Double Acting
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Tie Rod Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- CLEVELAND 360942 General Purpose Spiral-Point Tap, M10-1.50 Thread Size, 31.75 mm Thread Length, 3 Flutes
- SUPCO SHL503 Thermostat Limit Plenum Range 190-150f
- EATON ELHNRC Eluxa Horn, 12 V/24 V, 80 dBA Decibels, Indoor, Ceiling, 1.8 Inch Ht, 6.27 Inch Wd
- BOSTON GEAR H09510
- GRAINGER ZUSAH2.4X24.6 O-Ring, 24.6 mm Inside Dia, 29.4 mm Outside Dia, 70 Shore A, Black
Explore More
- KEYSHAFT
- Service Jacks
- Grease Gun Accessories
- Fire Hose and Hydrant Valve Accessories
- Fire Alarm Control Panels
- Hydraulic PTO Pumps
- 3M 6000 Series Mold Remediation Respirator Kits
- AKRO-MILS 30234 Akrobins Plastic Storage Bins
- SALISBURY Class 0 Electrical Gloves Kit, 11 Inch, Black
- WESTWARD Fiberglass Extension Ladders, 300 Lbs.
- KDR-LINE REACTORS 575 Input Voltage Open Enclosure Output Load Reactors
- DAYTON General Purpose Motor Capacitor Start/run Open Dripproof
- APPROVED VENDOR Pipe Nipple 1 Inch
- KRAFT TOOL CO. Mixing Paddles
- HEAT WAGON Output Filters
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.