SMC VALVES MBB40-75Z Tie Rod Cylinder, 40 mm Size, Double Acting | AN7YDC
SMC VALVES MBB40-75Z Tie Rod Cylinder, 40 mm Size, Double Acting
Item: AN7YDCModel: MBB40-75Z
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Product Specifications:
Item Tie Rod Cylinder
Cylinder (tube) Inner Diameter (?) 40
Operating Pressure 0.05 MPa to 1 MPa
Stroke 90 mm