SMC VALVES KQG2E10-02 Branch Tee, 10 mm Size
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
| Item | Branch Tee |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.45 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 7.62 |
| Ship width (cm) | 5.08 |
Explore Products
- MAYHEW TOOLS 12002 Cold Chisel 1/2 Inch x 12 Inch Steel BO
- GEARENCH 181-45-09
- ARO 637314-KT Piston Pump Repair Kit
- BEVEL TOOL 7203010 45-08 ALU Bevel Router Head, 8mm Depth Of Cut, 37 Deg. Bevel Angle, Aluminium
- BUSSMANN FBP-50 Specialty Fuse, 50A, 700VAC
- TEADIT CGR100R.116.3.150 Ring Cut Gasket, Red Rubber, 1/16 Inch Thickness, 3 Inch Size, 150# Class
Explore More
- KEYSHAFT
- Lanterns
- Pneumatic Cylinder Controls
- Electromechanical Timers
- Conduit Reducing Bushings and Washers
- Hydraulic General-Purpose Hose Assy.
- ROLL PRODUCTS Hazardous Chemical Labels
- LOUISVILLE FS1500 Series Fiberglass Step Ladders
- VIEGA PROPRESS Caps, SS, Press Connection, FKM Seal
- TRITAN SAP Series Pillow Block Bearings
- GLOBE SCIENTIFIC Label Sheets, Cryo, 38 x 19 mm Size
- THYSSENKRUPP MATERIALS Flat Stock Copper 110
- SPEARS VALVES Low Extractable Pipe Gauge Guards, FKM Diaphragm
- ADB HOIST RINGS MFG. Safety Engineered Hoist Rings, Metric
- 3M Pneumatic Random Orbital Sanders
- STARRETT 94312 Series Meatkutter Premium Polished Steel Band Saw Blade
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.