SMC VALVES KQB2H10-G04 Male Connector, 10 mm Size
This product can only be shipped in multiples of 8Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Male Connector |
| Number Of Connection Tubes | 1 |
Explore Products
- SANDPIPER 15-024 Suction Manifold, Ppln
- TENNSCO APT-3672S Packing Table, Steel Top, 72 x 36 x 83-7/16 Inch Size
- BALDOR MOTOR EFM3610T Three Phase Motor, 230/460V, 3600 RPM, 60 Hz, 3 hp, TEFC, 182T Frame
- SPEARS VALVES 2422-010G Single Entry Ball Valve, 1 Size, PVC, Socket End, EPDM
- BRADY 8785-3C-PK Pipe Marker, Dye, Yellow, Black, Fits 3/4 Inch and Smaller Pipe OD, 3 Pipe Marker
- EATON E30DX1 Pushbutton Operator, 30.5 mm, Illuminated, Full Voltage Light Unit, 6 VAC/DC Light Unit
Explore More
- KEYSHAFT
- Brushless ECM Motors
- Air Powered Confined Space Fans and Blowers
- Coupling Inserts
- Planes and Shaving Tools
- Circular Saw Accessories
- COTTERMAN F Series Steel Fixed Ladders
- MUELLER INDUSTRIES 105MAT Silent Check Valves
- MUELLER INDUSTRIES 72HHH3HW Sure Check Double Disc Check Valves
- MUELLER INDUSTRIES 861SS Y Strainers
- TB WOODS Jaw Coupling Spiders
- DWYER INSTRUMENTS 1211 Series Slack Tube Manometers
- HAMILTON Versa-Tech Wheels, Plastic or Solid Core
- MERSEN FERRAZ Helioprotection HP10NH Photovoltaic Fuse-Links
- SIOUX CHIEF F1807 PVC Straight Adapters
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.