SMC VALVES KQ2N16-99 Fitting, 16 mm | AL3RBC
SMC VALVES KQ2N16-99 Fitting, 16 mm
Item: AL3RBCModel: KQ2N16-99
7 In Stock
Ships within 2 days via
This product can only be shipped in multiples of 28
Product Specifications:
Item Fitting
Applicable Fitting Size 8 mm
Compatible Tube Outside Dia. 16 mm
No. Of Port 2
Operating Pressure Range 100 kPa to 1 MPa