SMC VALVES KQ2L16-04AS Elbow, 16 mm Size | AL3QYQ
SMC VALVES KQ2L16-04AS Elbow, 16 mm Size
Item: AL3QYQModel: KQ2L16-04AS
7 In Stock
Ships within 2 days via
This product can only be shipped in multiples of 9
Product Specifications:
Item Elbow
Compatible Tube Outside Dia. 16 mm
No. Of Port 2
Operating Pressure Range 100 kPa to 1 MPa
Overall Dia. 26.5 mm