SMC VALVES KQ2H16-U04A Male Connector, 6 mm Size
Item: AL3QVBModel: KQ2H16-U04A
In Stock
This product can only be shipped in multiples of 10
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Male Connector
Compatible Tube Outside Dia. 16 mm
No. Of Port 2
Operating Pressure Range 100 kPa to 1 MPa