SMC VALVES KPQH12-04 Fitting, Straight Union, 12 mm Size
Get it by Monday, May 25
This product can only be shipped in multiples of 5Add To Cart
Product Specifications:
| Item | Fitting |
| Tube Size 1 | 6 |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.45 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 5.08 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Pkg. Qty. | Price | |
|---|---|---|---|---|---|
Explore Products
- EVERPURE EV308784 Dual High Flow Mc(2) Cart Kit
- MERSEN FERRAZ GW3 Plug Fuse, 125V, 3A, Fast Acting, Screw Mount Visual Indicator
- LEGRIS 0101 18 21 Brass Metric Compression Fitting, BSPP x Compression, 1/2 Inch Pipe Size
- MILWAUKEE 49-16-3576 Toilet Auger, 6 ft Cable Length, 1/2 Inch Cable Dia, Bulb Head
- MORSE CUTTING TOOLS CTD48 Hole Cutter, 3 Inch Saw Dia, 6 Teeth, 1 Inch Max. Cutting Depth
- GRAINGER 1087_12_0 Aluminum Rod 6061, 3/4 Inch Outside Dia, 12 Inch Overall Length
Explore More
- KEYSHAFT
- Box End Wrenches
- Pool and Spa Pump Motors
- Steel Cable
- Floor Mats
- Socket Set Screw Sets
- REVCOR Heavy Duty Propeller
- REVCOR Propeller, 14 inch
- CONDOR Men's Kevlar Cotton Heat Resistant Gloves
- HARVEL CLEAR PVC Couplings
- ANVIL AS560EH Series Channel With Elongated Holes
- ANVIL Knock Outs Channels
- KUNKLE Series 171 Safety Relief Valves
- REGAL Metric Taper Hand Taps, HSS, Steam Oxide
- SMITH BEARING CR-XBC Series Cam Followers, Crowned, Hex-Drive Socket
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.