SMC VALVES KK130S-10H Fitting, Threads Only | AN6TZN
SMC VALVES KK130S-10H Fitting, Threads Only
Item: AN6TZNModel: KK130S-10H
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
This product can only be shipped in multiples of 5
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Fitting
Applicable Tube O.d. 12 mm
Thread/hose I.d./tube O.d. 10 mm
Working Pressure Range 100 psi to 250 psi