SMC VALVES KFL12N-02 Elbow, 12 mm Size
Get it by Monday, May 25
This product can only be shipped in multiples of 10Add To Cart
Product Specifications:
| Item | Elbow |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.45 |
| Ship height (cm) | 3.81 |
| Ship length (cm) | 7.62 |
| Ship width (cm) | 5.08 |
Explore Products
- BELL & GOSSETT BE9023T Circulator Pump 3HP 113 Minimum PSI
- GATES B104 Standard V-Belt, 107 Inch Outside Length
- EATON Q18LT-RT Modular Pushbutton, 18 mm, Momentary, Red Color, Led, Illuminated, Ip65
- DANFOSS 088L3733 Floor Heating Cable, 240 ft. Length, 9A, 2160W