SMC VALVES CY3B10-395 Magnetic Coupled Cylinder, 10 mm Size, Double Acting | AN9YBM
SMC VALVES CY3B10-395 Magnetic Coupled Cylinder, 10 mm Size, Double Acting
Item: AN9YBMModel: CY3B10-395
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Magnetic Coupled Cylinder
Cylinder Inner Diameter 10
Max. Load 0.4 Kg
Stroke 440 mm
Table Size Length L (mm) 38 mm