SMC VALVES CY1HT25-400B Guide Cylinder, 25 mm Size, Double Acting Auto Switcher | AP2YJG
SMC VALVES CY1HT25-400B Guide Cylinder, 25 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Item: AP2YJGModel: CY1HT25-400B
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cylinder
Lead Wire Length (m) 3m
Max. Load 25 Kg
Stroke 500 mm
Table Size Height H (mm) 63 mm
Table Size Length L 138 mm
Table Size Width 119 mm