SMC VALVES CXSM15-80-Y59BMDPC Guide Cylinder, 15 mm Size, Slide Bearing
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- MARTIN SPROCKET HH71 Replacement Hammer Handle, Ball Peen, 17 Inch Length, Hickory Wood
- DAYTON 1TDN7 Round OEM Blower, 50 CFM, 115V, 50/60 Hz, 0.23A, 3036 RPM