SMC VALVES CXSM10-25 Guided Cylinder, 10 mm Size, Slide Bearing | AL7EGR
SMC VALVES CXSM10-25 Guided Cylinder, 10 mm Size, Slide Bearing
Item: AL7EGRModel: CXSM10-25
7 In Stock
Ships within 2 days via
Product Specifications:
Item Cylinder
Operating Pressure Range 0.1 MPa to 0.7 MPa