SMC VALVES CXSJM15-20 Compact Cylinder, 15 mm Size, Slide Bearing | AM4TLF
SMC VALVES CXSJM15-20 Compact Cylinder, 15 mm Size, Slide Bearing
Item: AM4TLFModel: CXSJM15-20
7 In Stock
Ships within 2 days via
Product Specifications:
Item Compact Cylinder
Operating Pressure Range 0.1 MPa to 0.7 MPa