SMC VALVES CUK16-10D-XC34 Compact Cylinder, 16 mm Size
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Compact Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Explore Products
- DDS 20523015SA Rotary Shaft Oil Seal, Sa, Nitrile, 205 mm ID, 230 mm Od, 15 mm Width
- APPLETON ELECTRIC KPCHP2575J5MT Pendant Lighting Fixture, 250W
- RHEEM RTG20006PV Program Chip, Natural Gas
- APPROVED VENDOR 1NFY5 Bimetal Thermometer 3 Inch Dial 50 To 550f
- APPLETON ELECTRIC 0ZGGL200
- FERVI M032 Tap And Die Metric Set, 32 pcs., High Strength Steel
- WOODHEAD 1301530049 15051-50A GFCI Portable Cord, Inline, Automatic Reset, 15A, 120V, 15.24m
- EATON 5ANCLS-18R Current Limiting Fuse, 18A, 5.5 Kv, Class R
Explore More
- KEYSHAFT
- Disc Backup Pads
- Liquid Level Switches and Controllers
- Nylon Bushings
- U-Bolts
- Motor Mounting Rings
- AKRO-MILS 35190 Nest And Stack Totes
- PLAST-O-MATIC VB Series Compact And Self Closing Vacuum Breakers
- KRYTOX 240AZ Series Aerospace Grade Fluorinated Grease
- RUD CHAIN VIP Cobra Eye Sling Hooks
- ACME ELECTRIC WH0 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class
- DIXON Nylon Elbows
- LINCOLN ELECTRIC Protective Welder Covers
- 3M Hoists
- SIEMENS Valves
- ANVIL AS200BTB Series Welded Channels
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.