SMC VALVES CRQ2BS40-180C Rotary Actuator, 40 mm Size, Double Acting
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Rotary Actuator |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 11.43 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- MORSE CUTTING TOOLS 36129 Pipe Tap, ‎1-1/4-11-1/2 Inch Npt, 5 Flute
- SPEARS VALVES 4329C-760C Conical Reducer, Socket Duct, 16 x 10 Size, CPVC
- EATON CE0150E2ACEFS Industrial Control Transformer, Type Mte, Pv 240 X 480V, 230 X 460V, 220 X 440V, 150 Va