SMC VALVES CRB1BY63-100D Rotary Actuator, 63 mm Size, Double Acting
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
| Item | Rotary Actuator |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 11.43 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- REGAL 007328AS88 Spiral Flute Tap, 5/16-18 Size, H3 Limit, 3 Flutes, Bottom With TiALN Coating
- VERMONT GAGE 112204760 Pin Gage, Class ZZ, NoGo, Steel, 4.76 mm Size
- POWERS LFMM435-1 2 6550053 Tempering Valve, 2 Inch Nominal Size
- TSUBAKI 60P13 Single Split Taper Sprocket
- MARTIN SPROCKET ML276 2 5/8 Jaw Coupling, 5/8 Inch Size
Explore More
- KEYSHAFT
- Sanitary Check Valves
- Packaged Terminal Air Conditioners PTAC
- Test and Culture Tubes
- Carbide Burs
- Bonding and Grounding Wire
- ANSELL 97-003 Activarmr Cut Resistant Gloves
- LOC-LINE 90 Degree Nozzles For 1/4 Inch Systems
- RUD CHAIN LRBS Lashing Load Rings
- ASSOCIATED SPRING RAYMOND TU 750 Gas Springs
- AME INTERNATIONAL Grippers
- JUSTRITE PVC Coated Berm Repair Kits
- HUBBELL-WIEGMANN Enclosure Floor Stands, Carbon Steel
- HARTING Han B Heavy Duty Power Connectors
- FEDERAL SIGNAL AD-26P Atkinson Dynamics 12VDC Panel Mount Intercoms
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.