SMC VALVES CQSL25-300DCM Compact Cylinder, 25 mm Size, Double Acting
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Compact Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- COXREELS 5424-25
- APPLETON ELECTRIC KPB400L48 Ballast Body, Lamp 400W
- DAYTON 2MDV4 Run Capacitor 5 Mfd 370 Vac Oval
- HUCO 046201011 Shaft Clamp Collar, Two Piece, 11 mm Bore Dia., Steel
- TB WOODS AL10A20MM Disc Coupling Hub, 20 Mm Size
- SCHNEIDER ELECTRIC XALK03H7 Control Station Enclosure, Polycarbonate, 1 Columns, 3 Holes, 13/4X
Explore More
- KEYSHAFT
- Zone Valves
- Heat Energy Recovery Ventilators
- Replacement Humidifier Pads
- Lever Chain Hoists
- Brazing Alloys
- VERMONT AMERICAN High Carbon Steel Metric Taps
- DWYER INSTRUMENTS CBT Series Clip-On Bimetal Thermometers
- ALLPAX GASKET CUTTER SYSTEMS Cutting Boards
- ANVIL 261 Series Riser Clamps, Steel, Black
- SPENCE Industrial Thermowell
- SPEARS VALVES PVC Butterfly Valves, Lever Handle, EPDM
- MORSE CUTTING TOOLS 496 Series Combined Drills And Countersinks
- DEWALT Drive Pin Anchors, Flat Head
- ALEMITE Combo Cable Kits
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.