SMC VALVES CQMA50NN-50 Compact Cylinder, 50 mm Size, Double Acting
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Compact Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- SPEC E00940110380M Extension Spring, Music Wire, 19/50 Inch Overall Length, 0.094 Inch Outside Dia
- SPEARS VALVES S1780C10 Utility Spring Check Valve, Socket, EPDM, 1 Size, PVC, Clear
- ONSRUD 60-172MW Routing End Mill Compression 1/2 1 5/8 4
- RULAND MANUFACTURING MCL-5-P 5mm One-Piece Shaft Collar, Plastic, Clamp Style, 16mm OD, 9mm Wd.
- GATES 490J6 Micro-V Belt, J Section
- ANVIL 0330223975 Ready Cut Pipe, Black, 3/4 Inch Size
- ZSI-FOSTER PY-10 Cable Clamp, Zn Plated, 3/4 In To 1 1/8 In Clamping Dia., SS
Explore More
- KEYSHAFT
- Flame Resistant and Arc Flash Hats and Headwear
- Dryer Booster Fans
- Reusable Ear Plugs
- Atomizing Spray Nozzles
- Oil Filters / Lube Filters
- MCR SAFETY Ninja Ice Insulated Yellow Work Gloves
- CONDOR General Purpose Gloves, Blue, Rough Latex
- ELVEX Full Magnifying Protective Eyewears
- INSTOCK Laboratory Utility Cart, Black, 35-1/2 Inch Height
- SPEARS VALVES PVC Class 200 IPS Fabricated Fitting Repair Couplings, Gasket x Gasket
- VESTIL PG-C Series Heavy Duty Pipe Grabs
- RULAND MANUFACTURING ENCL Series Thin Clamp Shaft Collars, One-Piece, Inch
- NIBCO 718-3 Series Flush Bushings, Ftg x F, Cast
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.