SMC VALVES CQ2B50TF-20SZ Compact Cylinder, 50 mm Size, Spring Return
Get it by Monday, May 25
Explore Products
- BOSTON GEAR 09488 Spur Gear, Diametral Pitch 64, Teeth 24, Pressure Angle 20 Degree
- MORSE DRUM 82A-GT-124 Drum Palletizer, 55 Gallon Drum Cap., Air Power Lift, 600 Lbs Capacity
- WALTER TOOLS A4422-24 5066186 Drill Bit, 24 mm Drill Bit Size, 8 3/32 Inch Flute Length, Mt3 Taper Shank
- PASS AND SEYMOUR CR14R104N60F20 Cable Reel with Flying Lead, 20A, 10 AWG, 60 Feet Length
- OSG 3331050 Drill Bit, 10.50 mm Drill Bit Size, 46 mm Flute Length, 10 mm Shank Dia.
- VERMONT GAGE 141286240 Plug Gage, Class X, NoGo, Steel, 0.8624 Inch Size
Explore More
- KEYSHAFT
- Solid Joint Pliers
- Halogen Leak Detectors
- Draft Inducers
- Pigeonhole Bin Units
- Metal Scoops
- VIEGA PROPRESS 316 Stainless Steel Inline Ball Valve, Press x Press
- VIEGA PROPRESS Adapter Flange, Bronze, Press x Flange
- ASSOCIATED SPRING RAYMOND CU1800 Gas Springs
- ANVIL AF735 Series Multi-Size Lateral Brace Attachments, Electro Galvanized
- RUD CHAIN PP-VIP PowerPoint Direct Chain Connections
- DIXON Street Tees
- THOMAS & BETTS LTEUS02B Series Flexible Metal Conduit Fittings
- INTERMATIC Covers
- 3M Heat Shrink Heavy-Wall Cable Sleeves, ITCSN
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.