SMC VALVES CQ2B50-20SZ Compact Cylinder, 50 mm Size, Double Acting
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Compact Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- GROVE GEAR GR832392031 Output Worm Gear Reducer
- TB WOODS 3V501 Narrow V-Belt Sheave, Cast Iron, 3V Type Belt, 5 inch Datum Dia., 5 inch Pitch Dia.