SMC VALVES CQ2B32-20DZ Compact Cylinder, 32 mm Size, Double Acting | AN4EXY
SMC VALVES CQ2B32-20DZ Compact Cylinder, 32 mm Size, Double Acting
Item: AN4EXYModel: CQ2B32-20DZ
7 In Stock
Ships within 2 days via
This product can only be shipped in multiples of 2
Product Specifications:
Item Compact Cylinder
Operating Pressure Range 0.05 MPa to 1 MPa
Overall Width 49.5 mm