SMC VALVES CQ2B12-5S Compact Cylinder, 12 mm Size, Spring Return | AL7EEP
SMC VALVES CQ2B12-5S Compact Cylinder, 12 mm Size, Spring Return
Item: AL7EEPModel: CQ2B12-5S
7 In Stock
Ships within 2 days via
This product can only be shipped in multiples of 3
Product Specifications:
Item Compact Cylinder
Max. Operating Pressure 1 MPa
Min. Operating Pressure 0.25 MPa
Operating Pressure Range 0.25 MPa to 1 MPa
Stroke 5 mm