SMC VALVES CQ2B12-25DFC Compact Cylinder, 12 mm Size, Double Acting
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Compact Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Explore Products
- EATON QCP2080 Miniature Circuit Breaker, Type Qcp, 80 A, 10 Kaic, 2-Pole, 120/240 V
- EATON 176C663G04 Replacement Coil, 440/480 VAC, 50/60 Hz
- SPEAKMAN S-2252-BN Shower Head
- BALDOR / DODGE 233008 20X46 ST DR XT30 20X46 Straight Drum XT30
- BOSTON GEAR ORC1FJCLP12P10
- VERMONT GAGE 112309070 Pin Gage, Class ZZ, Go, Steel, 9.07 mm Size
- MASTERDRIVES J55MM Metric Bushing, 55mm Size
Explore More
- KEYSHAFT
- Knit Gloves
- Hour Meters
- Portable Air Tanks
- Pendant and Control Station Accessories
- Vacuum and Pressure Relief Valves
- ANSELL 28-360 Activarmr Nitrile Coating Cut Resistant Gloves
- CONDOR Leather Gloves, Cowhide, Premium, Full Finger, Wing Thumb
- DESTACO 341-R Series Pull Action Latch Clamps
- FERNCO Flexible Qwik Tees
- GLOBE SCIENTIFIC Label Sheets, Cryo, 33 x 13 mm Size
- BOWMAN MFG CO Glove Box Dispenser
- VULCAN HART Blower
- EATON Power Pedestal Burial Mounts
- SMC VALVES Cd Series Tie-Rod Cylinder
- BROWNING VPLE 100 Series Intermediate Duty Low Base Pillow Block Mounted Ball Bearings
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.