SMC VALVES CQ2B12-10DM Compact Cylinder, 12 mm Size, Double Acting
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Compact Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Explore Products
- GRAINGER ZUSA-PF-10838 Nipple, 1/8 Inch Nominal Pipe Size, 1 1/2 Inch Overall Length
- FUJI ELECTRIC RC KIT 601 Repair Kit
- STARRETT-UK KBPS07B Drill Bit, Slotted Drive Shaft Plus, 2 Point, 7 x 160 mm Size
- KETT TOOLS N7022 Armature, 220V
- SPEARS VALVES 3720-160 Cross, Socket, Schedule 40, 16 Size, PVC
- OSG 3051022 Ball End Mill, 2 Flutes, 1 mm Milling Dia., 0.8 mm Lg Of Cut, 22.00 mm Neck Lg, WXS
- OSG 20416400 Corner Radius End Mill, 3 Flutes, 1 Inch Milling Dia.
Explore More
- KEYSHAFT
- Air Cleaners
- Spark Plug Sockets
- Push to Connect Tube Fitting Kits
- Gear Racks
- Spherical Rod Ends
- REVCOR Blade Fan 24 Inch
- MEMPHIS GLOVE Ninja Ice Insulated Work Gloves
- FERNCO 3001 Proflex Series Couplings
- KEO Woodruff Keyseat Cutters, Shank Type, Carbide Tipped
- CHAPIN Replacement Wand
- MARTIN SPROCKET Bushed QD Type Roller Chain Sprockets, 40 Chain Number
- VESTIL SNM Series Narrow Mast Stackers
- ZSI-FOSTER Porce A Clamp Cable Clamps
- SANDPIPER Standard Duty Top Discharge Pumps, Non-Metallic
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.