SMC VALVES CQ2B12-10D Compact Cylinder, 12 mm Size, Double Acting | AL4VLG
SMC VALVES CQ2B12-10D Compact Cylinder, 12 mm Size, Double Acting
Item: AL4VLGModel: CQ2B12-10D
7 In Stock
Ships within 2 days via
This product can only be shipped in multiples of 3
Product Specifications:
Item Compact Cylinder
Max. Operating Pressure 1 MPa
Min. Operating Pressure 0.07 MPa
Operating Pressure Range 0.07 MPa to 1 MPa