SMC VALVES CQ2B100-60DZ Compact Cylinder, 100 mm Size, Double Acting
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Compact Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- DAKE CORPORATION 903006 Pedestal For AD3MGU Arbor Press
- WESTWARD TTAPG04Z14FNG Grease Valve with Z Swivel
- IPS 107210951 Applicator Cap, Blue
- BROWNING 1020676 2MVP75C97Q V-Belt Sheave, Multiple, Variable Pitch, Bushed Bore, 2 Groove, Cast Iron, 10.06 in OD, 1 in Bore Dia, 7.9 to 10.1 in Pitch Dia
- DIXON DCP18 Female Threaded Plug, Industrial
- MERSEN FERRAZ ATQ1-1/8 Time Delay Midget Fuse, 500VAC, 1.125A, 1 Pole
- EAGLE T8203BK SpillNest Berm with Removable Sidewalls, Standard , 12 ftx33 ftx4.5 In,Black
- GATES 1610M6 Micro-V Belt, M Section
Explore More
- KEYSHAFT
- Drain Strainers
- Sanitary Clamps and Hangers
- Electric Confined Space Fans and Blowers
- Guard Mounted Exhaust Fans
- Encapsulated Chemical Suits
- TOUGH GUY Flexible Bed Spiked Shoes
- DESTACO 237 Series Horizontal Hold Down Clamps
- CONDOR Cold Condition Insulated Gloves, Hi Visibility Orange
- PROTO 1 Inch Impact Socket, Imperial, Alloy Steel, Standard
- ASSOCIATED SPRING RAYMOND Powerline X750 Gas Springs
- SPEEDAIRE Double Acting NFPA Air Cylinder, Front Flange Mount, 2-1/2" Bore Diameter
- USA SEALING Tube Stock, 9000 psi Tensile Strength
- PARLEC Flush Hex Collet Nuts
- GROVE GEAR NH Series, BM-L Style, 818 Size, Ironman Narrow Housing Worm Gear Reducers
- JUSTRITE Type I Faucet Safety Cans, Red
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.