SMC VALVES CP96SDB50-200C Tie Rod Cylinder, 50 mm Size, Double Acting Auto Switcher | AP2ZRM
SMC VALVES CP96SDB50-200C Tie Rod Cylinder, 50 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Item: AP2ZRMModel: CP96SDB50-200C
7 In Stock
Ships within 2 days via
Product Specifications:
Item Tie Rod Cylinder
Cylinder Inner Diameter D (?) 50
Operating Pressure 0.05 MPa to 1 MPa
Stroke L (mm) 200 mm