SMC VALVES CP96SDB32-125C Tie Rod Cylinder, 32 mm Size, Double Acting Auto Switcher | AP2QKH
SMC VALVES CP96SDB32-125C Tie Rod Cylinder, 32 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Item: AP2QKHModel: CP96SDB32-125C
7 In Stock
Ships within 2 days via
Product Specifications:
Item Tie Rod Cylinder
Cylinder Inner Diameter D (?) 32
Operating Pressure 0.05 MPa to 1 MPa
Stroke L (mm) 125 mm