SMC VALVES CP96SB40-350 Tie Rod Cylinder, 40 mm Size, Double Acting
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Tie Rod Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- APPLETON ELECTRIC 175SG
- EATON NGR35081BNAAN Snap-In Mount Rocker Switch Base, Double-Throw, 1/4 Inch Spade Terminal, 2P
- EAGLE 1732BR 4 In Bumper Post Sleeve - Brown
- SMC VALVES VXP2260S-10N-3C Valve, 2 Way
- APPLETON ELECTRIC ECGJH15024
- HAYWARD ZXX5KF100200
Explore More
- KEYSHAFT
- Spherical Bearings
- Wire Management Tools
- O-Ring Accessories
- Continuous Flexing Cable
- Door Guards
- HELICOIL Spiral Point Plug Taps, UNF, 2B
- ACCURIDE 9301 Series Heavy Duty And Full Extension Drawer Slides
- DMS HICS 2014 Hospital Incident Command Vest Kits
- ACME ELECTRIC WI075 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class
- ANVIL 001CTG Series Adjustable Clevis Hangers, Copper Plated, Imperial
- AMERICRAFT MANUFACTURING DA Series Man Cooler, 2 Way Swivel
- HUMBOLDT High-Low Detectors, Rolling Straight Edge
- 80/20 Handles
- JB INDUSTRIES Copper Access Unions
- KLEIN TOOLS Wire Strippers/Cutters, Solid and Stranded
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.